ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ
Κοινοβουλευτική ομάδα…σαν παρέα
![](https://thesocialist.gr/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1716285423581.jpg)
Ένα πολύ θετικό κλίμα που επικρατεί μεταξύ των βουλευτών της Κοινοβουλευτικής Ομάδας του ΠΑΣΟΚ έδειξε η κοινή selfie κατά την διάρκεια της κεντρικής εκδήλωσης των Ευρωπαίων Σοσιαλιστών στην Λάρισα με ομιλητές τον Νίκο Ανδρουλάκη και τον Νίκολας Σμίτ.
Στην φωτογραφία που ανέβασε ο Μανώλης Χριστοδουλάκης είναι με τον Στέφανο Παραστατίδη, τον Γιάννη Τσίμαρη, τον Απόστολο Πάνα και τον Δημήτρη Μάντζο.
Σαν παρέα…