ΠΟΛΙΤΙΚΗ
Κόβει πίτα η Ν.Ε ΠΑΣΟΚ Αχαΐας – Ομιλητές ο Γ.Παπανδρέου και ο Α.Σπυρόπουλος
![](https://thesocialist.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240130_083730_9902.jpg)
Η κοπή πίτας της Νομαρχιακής Επιτροπής ΠΑΣΟΚ ΑΧΑΪ́ΑΣ θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου στις 19:00 στο κέντρο «ΑΣΤΕΡΙΑ» στην οδό Όθωνος Αμαλίας & Τριών Ναυάρχων.
Κεντρικοί ομιλητές θα είναι ο βουλευτής του Νομού Αχαΐας, πρώην πρωθυπουργός, ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ και ο γραμματέας της Κεντρικής Επιτροπής, ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ.