ADVERTORIAL
Μαρίνα Σάττι: Αποχαιρετιστήριο Eurojackpot πάρτι σε κατάστημα ΟΠΑΠ – Τα πασχαλινά αυγά, ο τοίχος των ευχών και η αγάπη του κόσμου
![](https://thesocialist.gr/wp-content/uploads/2024/04/1-2.jpg)
Λίγες ημέρες πριν την αναχώρησή της για το Μάλμε της Σουηδίας, η Μαρίνα Σάττι βρέθηκε σε αποχαιρετιστήριο πάρτι που διοργανώθηκε από το Eurojackpot, τον χορηγό της ελληνικής αποστολής, σε κατάστημα ΟΠΑΠ της Βούλας.
Η δημοφιλής τραγουδίστρια φωτογραφήθηκε και συζήτησε με τους fans, «τσούγκρισε» πασχαλινά αυγά, ενώ την περίμενε και μια μεγάλη έκπληξη. Στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο υπήρχε ένας «τοίχος ευχών», όπου o κόσμος της άφησε τα μηνύματά του και της ευχήθηκε «καλή επιτυχία» στο μουσικό ταξίδι της.
Με εμφανή συγκίνηση, η τραγουδίστρια διάβασε τις ευχές, αφήνοντας παράλληλα και τη δική της, ενόψει του ευρωπαϊκού διαγωνισμού τραγουδιού.
![](https://thesocialist.gr/wp-content/uploads/2024/04/4.jpg)
![](https://thesocialist.gr/wp-content/uploads/2024/04/5.jpg)
![](https://thesocialist.gr/wp-content/uploads/2024/04/3-2.jpg)
![](https://thesocialist.gr/wp-content/uploads/2024/04/2-1.jpg)
Δείτε το βίντεο εδώ: