ΠΟΛΙΤΙΚΗ
“Με φόντο τα πράσινα ετοιμαζόμαστε” – Η selfie του Παύλου Χρηστίδη με τον Γρηγόρη Βαλλιανάτο
![](https://thesocialist.gr/wp-content/uploads/2024/01/Screenshot_20240111_103642-1.jpg)
Κατά κοινή ομολογία ο Παύλος Χρηστίδης είναι από τα στελέχη του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής που έχουν σηκώσει ψηλά την κοινωνική ατζέντα. Ο ίδιος πραγματοποιεί συχνά παρεμβάσεις ζητώντας μεταρρυθμίσεις που θα προωθήσουν την πραγματική ισότητα μεταξύ όλων των πολιτών.
Στα παρασκήνια του Alpha είχε μια συνάντηση με τον γνωστό ακτιβιστή, Γρηγόρη Βαλλιανάτο.
![](https://thesocialist.gr/wp-content/uploads/2024/01/Screenshot_20240111_104139-561x1024.jpg)