283 τμήματα και σχολικές μονάδες βάζουν λουκέτο λόγω κρουσμάτων κορονοϊού. (Αναλυτικά η λίστα)

Δείτε όλη την λίστα με τα κλειστά τμήματα και σχολικές μονάδες σύμφωνα με το Υπ.Παιδείας

Αναλυτική λίστα του υπουργείου Παιδείας – Κλειστά τμήματα και σχολικές μονάδες λόγω κρουσμάτων κορονοϊού

Κορονοϊός και “Mήδεια” κλείνουν τα σχολεία, με τις περισσότερες σχολικές μονάδες της χώρας να παραμένουν σε αναστολή λειτουργίας.

Σύμφωνα με στοιχεία του υπουργείου Παιδείας, εκτός από τα σχολεία τα οποία με απόφαση της Περιφέρειας που πλήττεται από την “Μήδεια” και φυσικά, από τις περιοχές που βρίσκονται στα “κόκκινα” στον επιδημιολογικό χάρτη, άλλα 283 τμήματα και σχολικές μονάδες βάζουν λουκέτο λόγω κρουσμάτων κορονοϊού.

Αναλυτικά:

Ονομασία Είδος Δήμος Δημοτική Ενότητα Περιοχή Διεύθυνση Αναστολή από Αναστολή έως και Παρατηρήσεις
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟ Νηπιαγωγεία ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΙΝΑΧΟΥ Ν.ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟ Ν.ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟ 15/02/2021 28/02/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Γυμνάσια ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΝΟΒΑ 49 15/02/2021 28/02/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 15/2 έως και 28/2
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ Δημοτικά Σχολεία ΑΡΓΟΥΣ-ΜΥΚΗΝΩΝ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΣ ΒΛΑΣΣΗ 22 15/02/2021 26/02/2021 Β2 (Β Τάξη) από 15/2 έως και 26/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΑΡΓΟΥΣ-ΜΥΚΗΝΩΝ ΑΡΓΟΥΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 15/02/2021 26/02/2021 ΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη) από 15/2 έως και 26/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΥΤΙΝΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ ΒΥΤΙΝΑΣ Βυτίνα Αρκαδίας Βυτίνα 15/02/2021 26/02/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΤΙΝΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Γυμνάσια ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ ΒΥΤΙΝΑΣ ΒΥΤΙΝΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΒΥΤΙΝΑ 15/02/2021 28/02/2021 Α (Α Τάξη), Α’ Αγγλικά (Α Τάξη), Α’ Γαλλικά (Α Τάξη) από 15/2 έως και 28/2
7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Νηπιαγωγεία ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 67 15/02/2021 28/02/2021 Ν1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Ν1 ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 15/2 έως και 28/2
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΑΝΑΠΑΥΣΕΩΣ 26 15/02/2021 21/02/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΘΑΣΟΥ ΘΑΣΟΥ Λιμενάρια Λιμενάρια 15/02/2021 24/02/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Λύκεια ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΠΟΝΤΙΩΝ ΝΗΣΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΠΥΡΟΥ ΞΥΝΔΑ 4 15/02/2021 28/02/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΑΠΑΔΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Γυμνάσια ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΠΟΝΤΙΩΝ ΝΗΣΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ ΛΙΑΠΑΔΕΣ   ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΕΣ 15/02/2021 28/02/2021
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Γυμνάσια ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 78 15/02/2021 28/02/2021
ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΜΕ Μ.Λ.Τ. Γυμνάσια ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Μπουμπουλίνας 94 Ποσειδωνία Κόρινθος 15/02/2021 28/02/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΝΑΞΟΥ & ΜΙΚΡΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 15/02/2021 28/02/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Επαγγελματικά Λύκεια ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 1 15/02/2021 19/02/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΕΙΟ Λύκεια ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 92 15/02/2021 19/02/2021
2ο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Επαγγελματικά Λύκεια ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ http://2epal-trikal.tri.sch.gr/ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 15/02/2021 26/02/2021 Β-ΕφΤεχ (Β Τάξη), Γ-ΓραφΤεχν (Γ Τάξη) από 15/2 έως και 26/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γυμνάσια ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ Ν.ΣΤΡΑΤΟΥ 58 12/02/2021 25/02/2021
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Λύκεια ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Ν ΣΤΡΑΤΟΥ 58 12/02/2021 25/02/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Επαγγελματικά Λύκεια ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ Ν. ΤΣΑΡΑ 6 12/02/2021 24/02/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΤΑΚΟΣ – ΚΑΡΑΜΟΥΖΕΙΟ Γυμνάσια ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΣΤΑΚΟΣ ΑΣΤΑΚΟΣ 12/02/2021 25/02/2021 Α1 (Α Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ Νηπιαγωγεία ΘΗΒΑΙΩΝ ΠΛΑΤΑΙΩΝ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙ 12/02/2021 25/02/2021
1ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ Νηπιαγωγεία ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ 26 12/02/2021 25/02/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ Γυμνάσια ΗΛΙΔΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ  ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΚΑΙ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ 12/02/2021 25/02/2021 Γ3 (Γ Τάξη), Γ3-Γ4 ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ (Γ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ Λύκεια ΠΗΝΕΙΟΥ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗ ΗΛΕΙΑΣ ΠΑΡΟΔΟΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ 12/02/2021 25/02/2021 Γ ΘΕΤΙΚΩΝ (Γ Τάξη), Γ ΥΓΕΙΑΣ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 7 12/02/2021 22/02/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 12/2 έως και 22/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ ΜΕΛΙΚΗ ΜΕΛΙΚΗ 12/02/2021 22/02/2021 ΕΔ5 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1-ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 12/2 έως και 22/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ “ΤΟ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ” Ιδιωτικά Σχολεία ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΝΔΑΡΕΩ 61 12/02/2021 25/02/2021
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γυμνάσια ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ηράκλειο Γ. ΚΟΡΝΑΡΟΥ ΕΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΣ 12/02/2021 25/02/2021 Β3 (Β Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
12ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Γυμνάσια ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΟΛΩΝΙΑΡΗ 15 12/02/2021 22/02/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 12/2 έως και 22/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ 1 12/02/2021 25/02/2021 Ε1 (Ε Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Λύκεια ΠΑΓΓΑΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΠΑΓΓΑΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ 12/02/2021 25/02/2021 Γ1 ΟΙΚ ΠΛΗΡ (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ2 ΟΙΚΟΝ-ΘΕΤ. (Γ Τάξη), Γ2 ΟΙΚΟΝ-ΘΕΤ._Ιστορία (Γ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Νηπιαγωγεία ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 12/02/2021 22/02/2021
2ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΠΑΠ Δημοτικά Σχολεία ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΑΘΗΝΑ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ 24 12/02/2021 18/02/2021 A3 (Α Τάξη), Α1 (Α Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη) από 12/2 έως και 18/2
5ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ Νηπιαγωγεία ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ Δ.ΔΕΛΛΑΔΕΤΣΙΜΑ (ΠΛΗΣΙΟΝ ΞΕΝΙΑ) 12/02/2021 25/02/2021 Δ’ ΒΑΣΙΚΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
5ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Νηπιαγωγεία ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΓΟΥΜΕΡΑ 2 12/02/2021 19/02/2021 ΚΛΑΣΣΙΚΟ-2- (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/2 έως και 19/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΣΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ΑΣΣΟΥ-ΛΕΧΑΙΟΥ ΑΣΣΟΣ Π. ΠΑΠΑΛΗΓΟΥΡΑ 32 12/02/2021 25/02/2021
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ” ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΑΣ” ΓΥΜΝΑΣΙΟ – ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Γυμνάσια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΕΛΙΑ & ΣΙΜΩΝΟΣ ΚΑΡΑ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑ) 12/02/2021 25/02/2021 Β1 – ΛΥΚΕΙΟΥ (Β-ΛΥΚ Τάξη), Β2 – ΛΥΚΕΙΟΥ (Β-ΛΥΚ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΚΟΡΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΜΕΤΑΞΑ  16 12/02/2021 19/02/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 12/2 έως και 19/2
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΡΣΑΝΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Γυμνάσια ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ Ρέθυμνο Σφακάκι 12/02/2021 25/02/2021 Β1 (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Β1 (Β Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Β1 (Β Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Β1 (Β Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
ΕΕΕΕΚ ΡΕΘΥΜΝΟ – ΕΕΕΕΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ ΠΛΑΚΟΥΡΑ ΜΙΣΙΡΙΩΝ 12/02/2021 25/02/2021 Β (Β Τάξη), Β ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΔΙΑΒΙΩΣΗ (Β Τάξη), Β ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ (Β Τάξη), Β ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ (Β Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ Γυμνάσια ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ ΕΥΑΓΓ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ 3 12/02/2021 25/02/2021 Β2 (Β Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ 12/02/2021 25/02/2021 Δ- ΕΝ (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Π.ΖΔ (Δ Τάξη), Τ.Ε 4 (Δ Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Π.Ζ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε 6 (ΣΤ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Νηπιαγωγεία ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΟΜΗΡΟΥ 23 12/02/2021 25/02/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 12/02/2021 25/02/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΑ ΕΙΚΟΣΤΗΣ ΟΓΔΟΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 27 12/02/2021 25/02/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Γυμνάσια ΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ 61 12/02/2021 21/02/2021 Γ3 (Γ Τάξη), Γ3 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕΣΟΙ (Γ Τάξη), Γ3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ3 ΕΝΤΑΞΗΣ (Γ Τάξη) από 12/2 έως και 21/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ ΝΑΚΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥ  23 12/02/2021 25/02/2021 ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΗΣ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΝΙΚΗΣ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (ΣΤ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Λύκεια ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Λ.ΜΑΒΙΛΗ 11/02/2021 23/02/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Γυμνάσια ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΜΕΔΕΩΝΟΣ Κατούνα ΚΑΤΟΥΝΑ 11/02/2021 24/02/2021
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  1 11/02/2021 24/02/2021 Α2 (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), ΠΖΑ (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), ΠΖΒ (Β Τάξη), ΕΔΑΓΓ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), ΠΖΓ (Γ Τάξη), ΕΔΑΓΔ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), ΕΔΑΓΕ (Ε Τάξη), ΕΔΑΓΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΕΔΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΖΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ Νηπιαγωγεία ΑΡΓΟΥΣ-ΜΥΚΗΝΩΝ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΡΑΤΖΑ 18 11/02/2021 24/02/2021 ΤΜΗΜΑ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΓΕΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΕΓΕΑΣ Στάδιο Στάδιο Τεγέας – Ν. Αρκαδίας 11/02/2021 24/02/2021 Ε΄ ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Α (Α Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Β (Β Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Γ (Γ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Δ (Δ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΧΑΪΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΠΑΪΩΝ ΔΑΦΝΗ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 11/02/2021 24/02/2021 Β (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ & ΣΙΑ Ο.Ε. Ιδιωτικά Σχολεία ΤΑΝΑΓΡΑΣ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΑΛΗΣ ΘΕΛΗΣΕΩΣ 1 11/02/2021 24/02/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΩΠΙΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΤΑΝΑΓΡΑΣ ΤΑΝΑΓΡΑΣ ΑΣΩΠΙΑ ΑΣΩΠΙΑ 11/02/2021 24/02/2021 Γ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΕΕΕΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑ – ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ ΟΔΟΣ ΔΥΟ ΔΕΝΤΡΩΝ ΒΑΘΡΟΒΟΥΝΙ ΧΑΛΚΙΔΑ 11/02/2021 24/02/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΙΝΟΥ Γυμνάσια ΘΑΣΟΥ ΘΑΣΟΥ ΠΡΙΝΟΣ ΠΡΙΝΟΣ  ΘΑΣΟΥ 11/02/2021 24/02/2021
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ-ΚΟΡΔΕΛΙΟ ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 16 11/02/2021 24/02/2021 Α2 (Α Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Γυμνάσια ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΘΕΣΣ ΑΛ. ΠΑΠΑΓΟΥ 40 11/02/2021 22/02/2021 Γ5 (Γ Τάξη) από 11/2 έως και 22/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΛΑΓΚΑΔΑ ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ Ζαγκλιβέρι Θεσσαλονίκης ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙ 11/02/2021 24/02/2021 Γ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ ΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Ε.Δ.3 (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΖΕΠ Γ (Γ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11/02/2021 24/02/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ Επαγγελματικά Λύκεια ΠΑΓΓΑΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΦΡΙΞΟΥ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΙΔΗ 182 11/02/2021 24/02/2021 Γ_ΟΙΚ (Γ Τάξη), Γ_ΠΛ (Γ Τάξη), Γ3 – ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ3-(ΓΔ-ΓΠ) (Γ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – Γ.Λ.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ Λύκεια ΠΑΓΓΑΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΜΑ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ 11/02/2021 24/02/2021 A3 (Α Τάξη), Α-ΑΓΓΛ-3 (Α Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
4ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ Δ.Δελλαδέτσιμα 11/02/2021 24/02/2021 Ε1 (Ε Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΜΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΣΑΜΗΣ ΣΑΜΗΣ ΣΑΜΗ ΧΩΡΟΦΥΛΑΚΗΣ  2 11/02/2021 24/02/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΡΙΤΗΣ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΤΡΙΤΗΣ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), ΤΡΙΤΗ ΤΑΞΗ (Γ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΜΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ – ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΜΗΣ Λύκεια ΣΑΜΗΣ ΣΑΜΗΣ ΣΑΜΗ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΣΑΜΗΣ-ΑΓΙΑΣ ΕΥΦΗΜΙΑΣ 11/02/2021 24/02/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ – ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΗΣ Γυμνάσια ΣΑΜΗΣ ΣΑΜΗΣ ΣΑΜΗΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΑΓ. ΕΥΦΗΜΙΑΣ 26 11/02/2021 24/02/2021
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Γυμνάσια ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΚΑΡΑΖΑΝΟΥ 5 11/02/2021 22/02/2021 Β3 (Β Τάξη) από 11/2 έως και 22/2
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Λύκεια ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΕΡΜΟΥ ΤΕΡΜΑ 11/02/2021 24/02/2021 Β ΘΕΤ1 (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΑΜΑΡΙ ΚΑΜΑΡΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 11/02/2021 24/02/2021 Α (Α Τάξη), ΑΓΓ Α (Α Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ Λύκεια ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ ΔΟΜΕΝΙΚΟ 11/02/2021 21/02/2021 Α-ΓΠ-1 (Α Τάξη), Α-ΞΓ-ΑΓΓ-1 (Α Τάξη), Α-ΞΓ-ΓΕΡ-1 (Α Τάξη) από 11/2 έως και 21/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Λύκεια ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΑΝΘ. ΓΑΖΗ 11/02/2021 24/02/2021
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Λύκεια ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑ ΗΠΕΙΡΟΥ & ΑΝΘ. ΓΑΖΗ 11/02/2021 22/02/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ-ΟΠ-ΑΣ-1 (Γ Τάξη) από 11/2 έως και 22/2
8ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Λύκεια ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΕΡΜΑ ΡΟΔΟΥ 11/02/2021 24/02/2021 Β – ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ 1 (Β Τάξη), Β1 – (ΓΑΛΛΙΚΑ) (Β Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΣΤΑΥΡΑΚΕΙΟ Γυμνάσια ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΝΩΓΕΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΝΩΓΕΙΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 11/02/2021 24/02/2021
ΣΤΑΥΡΑΚΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Λύκεια ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΝΩΓΕΙΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 11/02/2021 24/02/2021 B1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ (Β Τάξη), Β ΘΕΤΙΚΩΝ 1 (Β Τάξη), Β ΘΕΤΙΚΩΝ 2 (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ Νηπιαγωγεία ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ ΠΥΡΓΕΤΟΥ ΠΥΡΓΕΤΟΣ 11/02/2021 24/02/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΧΑΝΙΩΤΗ ΧΑΝΙΩΤΗ 11/02/2021 24/02/2021 Α ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Α Τάξη), ΠΡΩΤΗ (Α Τάξη), ΠΡΩΤΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), ΠΡΩΤΗ ΥΠΟΔΟΧΗ (Α Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ Δημοτικά Σχολεία ΑΡΓΟΥΣ-ΜΥΚΗΝΩΝ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΣ ΦΟΡΩΝΕΩΣ 357 10/02/2021 23/02/2021 Ε2 (Ε Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΣΜΥΡΝΗΣ 29 10/02/2021 23/02/2021
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΣΜΥΡΝΗΣ 29 10/02/2021 23/02/2021
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΙΓΙΟ ΠΑΡΟΔΟΣ ΣΕΛΙΝΟΥΝΤΟΣ 10/02/2021 24/02/2021 Δ (Δ Τάξη), Δ-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Δ (Δ Τάξη) από 10/2 έως και 24/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΙΓΙΟ ΡΩΜΑΝΙΩΛΗ 43 10/02/2021 23/02/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Νηπιαγωγεία ΤΑΝΑΓΡΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΤΕΡΜΑ ΑΓΡΑΦΩΝ 10/02/2021 23/02/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΙΤΑΛΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΚΥΜΗΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΚΥΜΗΣ ΒΙΤΑΛΑ ΒΙΤΑΛΑ 10/02/2021 23/02/2021 Β1 (Β Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΥΦΑΝΤΟΥΡΓΕΙΩΝ 2 10/02/2021 19/02/2021
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Λύκεια ΗΛΙΔΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΤΕΡΜΑ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ 10/02/2021 23/02/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2 ΘΕΤΙΚΗ (Β Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Λύκεια ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 97 10/02/2021 23/02/2021 Β3 (Β Τάξη), Β3αγγ (Β Τάξη), Β3γερ (Β Τάξη), Β-Θετ2 (Β Τάξη), Β3γαλ (Β Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Λύκεια ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ ΜΕΛΙΚΗ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ 1 10/02/2021 22/02/2021 Β1 (Β Τάξη), ΒΟΠ-ΘΣ1 (Β Τάξη) από 10/2 έως και 22/2
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γυμνάσια ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΔΟΥΚΟΣ ΜΠΟΦΩΡ 19 10/02/2021 23/02/2021 Γ Γ2 ΑΓ (Γ Τάξη), Γ Γ2 ΓΑ (Γ Τάξη), Γ Γ2 ΓΕ (Γ Τάξη), Γ Γ7 ΑΓ (Γ Τάξη), Γ Γ7 ΓΑ (Γ Τάξη), Γ Γ7 ΓΕ (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), Γ7 (Γ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΜΕΝΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Λύκεια ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΛΙΜΕΝΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 50 10/02/2021 23/02/2021 Α3 (Α Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΘΕΡΜΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙ 10/02/2021 21/02/2021 Β2 ΤΑΞΗ (Β Τάξη), Β2ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ε ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ε ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε ΤΑΞΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη) από 10/2 έως και 21/2
79ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ν. ΠΛΑΣΤΗΡΑ 6 – Θ. ΓΑΖΗ 10/02/2021 21/02/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 10/2 έως και 21/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΜΑΡΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΟΣΜΑ ΑΙΤΩΛΟΥ και ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗ 10/02/2021 23/02/2021 Δ3 (Δ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Λύκεια ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΟΠΙΣΘΕΝ ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ 10/02/2021 23/02/2021 Α1 (Α Τάξη), Α2 (Α Τάξη), ΑΓΑΛ1 (Α Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
9ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΑΘΗΝΑΙΩΝ Αθήνα ΠΟΝΤΟΥ ΚΑΙ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 10/02/2021 18/02/2021 Τ4 (ΣΤ Τάξη) από 10/2 έως και 18/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Γυμνάσια ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΡΓΟΥΣ 17 10/02/2021 23/02/2021 Α2 (Α Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ – ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ Λύκεια ΑΓΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΑΓΙΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1 10/02/2021 21/02/2021 Γ2 (Γ Τάξη), ΘΕΤ-Γ (Γ Τάξη), ΟΙΚΟΝ-Γ (Γ Τάξη), ΥΓΕΙΑΣ (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ-Γ2 (Γ Τάξη), Γ1_Ιστορία (Γ Τάξη), Γ2_Ιστορία (Γ Τάξη) από 10/2 έως και 21/2
55ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑ Νηπιαγωγεία ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑ ΙΟΥΣΤΙΝΙΑΝΟΥ 24 10/02/2021 23/02/2021 Ν3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΖΕΡΜΙΑΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ Λύκεια ΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΤΖΕΡΜΙΑΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΤΖΕΡΜΙΑΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 10/02/2021 23/02/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1_Ιστορία (Γ Τάξη), Γ1_Μαθηματικά (Γ Τάξη), ΓΑΓ (Γ Τάξη), ΓΑΝ (Γ Τάξη), ΓΘΥ (Γ Τάξη), ΓΟΠ (Γ Τάξη), ΓΥ (Γ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
9ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ Νηπιαγωγεία ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ ΑΘΗΝΩΝ 1 10/02/2021 23/02/2021 Ν4 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
ΤΕΤΡΑΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΕΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΑΝΑ ΑΓΓΕΛΙΑΝΑ 10/02/2021 23/02/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Λύκεια ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΕΙΚΟΣΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 1 10/02/2021 23/02/2021 Α3 (Α Τάξη), Ααγγλ3 (Α Τάξη), Αγερμ2 (Α Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1_Μαθηματικά (Γ Τάξη), Γαγγλ1 (Γ Τάξη), ΓΑΣ (Γ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΛΑΜΙΕΩΝ ΛΑΜΙΕΩΝ ΛΑΜΙΑ ΜΑΡΑΘΟΥ 1 10/02/2021 23/02/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), Δ (Δ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ 10/02/2021 23/02/2021 B (Β Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ Νηπιαγωγεία ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 10/02/2021 23/02/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Λύκεια ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΥΠΑ 41 09/02/2021 18/02/2021
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΑΝΟΥ Ιδιωτικά Σχολεία ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 09/02/2021 22/02/2021 Β2-ΓΠ (Β Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΝΑ Δημοτικά Σχολεία ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΡΑΦΗΝΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 52, ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΡΑΦΗΝΑΣ 09/02/2021 22/02/2021
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΤΑΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗΣ- ΡΑΦΗΝΑ Νηπιαγωγεία ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΡΑΦΗΝΑΣ ΝΤΑΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗΣ- ΡΑΦΗΝΑ ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 09/02/2021 22/02/2021
ΕΕΕΕΚ ΑΡΚΑΔΙΑ – ΕΕΕΕΚ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑ ΚΑΨΑ 09/02/2021 22/02/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑ.Λ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Επαγγελματικά Λύκεια ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ ΤΕΓΕΑΣ ΤΕΡΜΑ 09/02/2021 23/02/2021 Β ΜΗΧ2 (Β Τάξη), Β4 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Β Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
Β ΟΔ (Β Τάξη), Β4 ΓΕΝΙΚΗΣ (Β Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΑΡΤΑΙΩΝ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΚΙΡΚΙΖΑΤΕΣ ΚΙΡΚΙΖΑΤΕΣ 09/02/2021 21/02/2021
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ – ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γυμνάσια ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΠΟΥΛΑΝΤΖΑ & ΚΟΥΒΙΔΗ 09/02/2021 22/02/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 17 09/02/2021 26/02/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ2΄ΤΆΞΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 Τάξη (ΣΤ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
Β Τάξη (Β Τάξη), ΠΡΟΩΡΗ ΥΠΟΔΟΧΗ (Β Τάξη), Τ.Υ ΖΕΠ ΙΙ (2) (Β Τάξη) από 15/2 έως και 26/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΑΧΝΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ Ψαχνά, ΑΓΓΕΛΗ ΓΟΒΙΟΥ 75 09/02/2021 21/02/2021 ΑΓΓΛΙΚΩΝ  Β1 (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΩΝ Γ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 9/2 έως και 21/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΥΜΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ Γυμνάσια ΚΥΜΗΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΚΥΜΗΣ ΚΥΜΗ  ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ 13 09/02/2021 22/02/2021 Α1 (Α Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ 2 09/02/2021 19/02/2021 Β (Β Τάξη), Γ (Γ Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 9/2 έως και 19/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΗΛΙΔΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ ΠΥΡΡΩΝΟΣ 75 09/02/2021 22/02/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
1ο Εργαστηριακό Κέντρο Ηρακλείου Σχολικό Εργαστηριακό Κέντρο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΤΑΝΟΥ 40 09/02/2021 22/02/2021 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Β_ΒΔ_Διοίκησης και Οικονομίας (Β-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Β_ΒΜ1_Μηχανολογίας (Β-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Β_ΒΜ2_Μηχανολογίας (Β-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Β_ΒΠ_Πληροφορικής (Β-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Β_ΒΥ1_Υγείας – Πρόνοιας – Ευεξίας (Β-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Β_ΒΥ2_Υγείας – Πρόνοιας – Ευεξίας (Β-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Β_ΒΥ5_Υγείας – Πρόνοιας – Ευεξίας (Β-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Γ_ΓΔ_Υπάλληλος Εμπορίας και Διαφήμισης (Γ-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Γ_ΓΙ_Βοηθός Ιατρικών – Βιολογικών Εργαστηρίων (Γ-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Γ_ΓΟΧ_Τεχνικός Οχημάτων (Γ-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Γ_ΓΤΕΠ_Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής (Γ-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Γ_ΓΦ1_Βοηθός Φυσικοθεραπευτή (Γ-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Γ_ΓΦ2_Βοηθός Φυσικοθεραπευτή (Γ-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Γ_ΓΨ_Τεχνικός Εγκαταστάσεων Ψύξης Αερισμού και Κλιματισμού (Γ-ΕΠΑΛ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Επαγγελματικά Λύκεια ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΡΟΔΟΣ Γ. ΔΙΛΒΟΗ – ΝΕΑ ΑΛΑΤΣΑΤΑ 09/02/2021 22/02/2021
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΜΕΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΛΙΜΕΝΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΝΕΑ ΔΙΔΑΚΤΗΡΙΑ 09/02/2021 22/02/2021 Ε1 (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε1 (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε1 ΜΑΘ. (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ- ΑΓΓΛΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη), ΤΥ-ΖΕΠ ΙΙ Ε1 (Ε Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΙΝΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΘΑΣΟΥ ΘΑΣΟΥ Πρίνος ΠΡΙΝΟΣ 09/02/2021 22/02/2021
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ “ΑΡΧΙΓΕΝΕΙΟ” Δημοτικά Σχολεία ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΝΕΟΙ ΕΠΙΒΑΤΕΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ 1 09/02/2021 21/02/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 9/2 έως και 21/2
1ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΔΙΑΣ Νηπιαγωγεία ΘΕΡΜΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΚΑΡΔΙΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ 4 09/02/2021 18/02/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 9/2 έως και 18/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΘΕΡΜΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΚΑΡΔΙΑ ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ 2 09/02/2021 18/02/2021 Α1 Ολοήμερο Διατροφή (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Διατροφή Αγγ. (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Διατροφή Γυμν. (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Διατροφή Θεατρ. (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΓ (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΚ (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Ζώνη 1 (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Ζώνη 2 Αγγ. (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Ζώνη 2 ΜΓ (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Ζώνη 2 ΜΚ (Α Τάξη), Β1 Ολοήμερο Διατροφή (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Διατροφή Αγγ. (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Διατροφή Γυμν. (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Διατροφή Θ. (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΓ (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΚ. (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Ζώνη 1 (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Ζώνη 2 Αγγ. (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Ζώνη 2 ΜΓ. (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Ζώνη 2 ΜΚ. (Β Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Διατροφή (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Διατροφή Αγγ. (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Διατροφή Γυμ. (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Διατροφή Θ. (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΓ. (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΚ. (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Ζώνη 1 (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Ζώνη 2 Αγγ. (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Ζώνη 2 ΜΓ. (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Ζώνη 2 ΜΚ. (Γ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Διατροφή (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Διατροφή Αγγ. (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Διατροφή Γυμ. (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Διατροφή Θ. (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΓ. (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΚ. (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Αγγ. (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Γιαν. (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Καρ. (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Ζώνη 2 (Δ Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Διατροφή (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Διατροφή Αγγ. (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Διατροφή Γυμν. (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Διατροφή Θ. (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΓ. (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΚ. (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Αγγ. (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Γιαν. (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Καρ. (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Ζώνη 2 (Ε Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Διατροφή (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Διατροφή Αγγ. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Διατροφή Γυμν. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Διατροφή Θ. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΓ. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΚ. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Αγγ. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Γιαν. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Καρ. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Ζώνη 2 (ΣΤ Τάξη) από 9/2 έως και 18/2
14ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Γυμνάσια ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ – ΘΕΜ.ΣΟΦΟΥΛΗ 13 09/02/2021 18/02/2021 Α2 (Α Τάξη) από 9/2 έως και 18/2
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Νηπιαγωγεία ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1 ΚΑΙ  ΜΟΣΧΟΝΗΣΙΩΝ 2 09/02/2021 21/02/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 9/2 έως και 21/2
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Γυμνάσια ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 17 09/02/2021 18/02/2021 Α3 (Α Τάξη) από 9/2 έως και 18/2
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Γυμνάσια ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΜΗΤΡ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ 3 09/02/2021 18/02/2021 Α2 (Α Τάξη) από 9/2 έως και 18/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1 09/02/2021 22/02/2021 ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΣΜΥΡΝΗΣ 18 09/02/2021 21/02/2021
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΘΗΡΑΣ Νηπιαγωγεία ΘΗΡΑΣ ΘΗΡΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΘΗΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΘΗΡΑΣ 09/02/2021 22/02/2021 Β  ΠΡΩϊΝΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Λύκεια ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΠΛΑΤΩΝΟΣ ΚΑΙ ΑΝΤΥΠΑ 1 09/02/2021 22/02/2021 Β ΘΕΤ. 1 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΕΝΟΡΙΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΧΩΡΑΣ 09/02/2021 18/02/2021
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Καρδίτσα ΘΕΣΣΑΛΙΩΤΙΔΟΣ  40 09/02/2021 22/02/2021 Ε1 (Ε Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΙΔΙΚΟ Μ.Δ.Δ.Ε. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΡΟΖΑ ΙΜΒΡΙΩΤΗ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ 68 09/02/2021 18/02/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ Λύκεια ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ ΤΕΡΜΑ ΠΑΛΑΙΑ ΣΦΑΓΕΙΑ 09/02/2021 22/02/2021 Β3 (Β Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Γυμνάσια ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΓΟΥΜΕΡΑΣ 4 09/02/2021 19/02/2021 Β2 (Β Τάξη) από 9/2 έως και 19/2
10ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Γυμνάσια ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑΝΟΥ ΤΕΡΜΑ 09/02/2021 19/02/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 9/2 έως και 19/2
6ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΣ Νηπιαγωγεία ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΤΥΡΝΑΒΟΣ Δ. & Α. ΒΟΓΙΑΤΖΗ 09/02/2021 21/02/2021 ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 9/2 έως και 21/2
2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ Λύκεια ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ ΚΙΛΚΙΣ 9 09/02/2021 22/02/2021 Γ2 (Γ Τάξη), ΓΑΓΓΛ2 (Γ Τάξη), ΓΑΣ1 (Γ Τάξη), ΓΑΣ1_Μαθηματικά (Γ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Γυμνάσια ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΤΙΘΟΡΕΑΣ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 09/02/2021 22/02/2021 Γ (Γ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΝΔΡΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΛΑΝΔΡΑ ΚΑΛΑΝΔΡΑ 09/02/2021 22/02/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ Δ1 (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ Δ2 (Δ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ Καλλιθέα Καλλιθέα Χαλκιδικής 09/02/2021 22/02/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ-ΚΑΛΥΒΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΑΛΥΒΕΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΛΥΒΕΣ 09/02/2021 22/02/2021 ΕΝΤΑΞΗΣ Α (Α Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Β (Β Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Γ (Γ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Δ (Δ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Ε (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΕΙΟ Γυμνάσια ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΡΜΑ 08/02/2021 22/02/2021 Β5 (Β Τάξη) από 8/2 έως και 22/2
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γυμνάσια ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ 36 08/02/2021 22/02/2021
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Λύκεια ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ Ν. ΤΣΑΡΑ 9 08/02/2021 22/02/2021 Α4 (Α Τάξη) από 8/2 έως και 22/2
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΑΝΟΥ-ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ιδιωτικά Σχολεία ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Ναύπακτος Παλαιοπαναγιά 08/02/2021 21/02/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 Αγγλικά (Ε Τάξη), Ε1 Γαλλικά (Ε Τάξη), Ε1 Γερμανικά (Ε Τάξη), Ε1 Ενισχυτική (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 Αγγλικά (Ε Τάξη), Ε2 Γαλλικά (Ε Τάξη), Ε2 Γερμανικά (Ε Τάξη), Ε2 Ενισχυτική (Ε Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΡΝΑΚΑ Δημοτικά Σχολεία ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ ΑΛΥΖΙΑΣ ΒΑΡΝΑΚΑΣ ΒΑΡΝΑΚΑΣ 08/02/2021 21/02/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΛΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ ΑΣΙΝΗΣ ΤΟΛΟ ΤΟΛΟ 08/02/2021 21/02/2021 Δ΄Τάξη (Δ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΘΝΟΣΥΝΕΛΕΥΣΕΩΣ 08/02/2021 21/02/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 42 08/02/2021 19/02/2021 Δ2 (Δ Τάξη), ΕΔ-Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 8/2 έως και 19/2
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ) Γυμνάσια ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ ΝΙΚΟΥ ΓΚΑΤΣΟΥ 08/02/2021 21/02/2021 β2 ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (Β Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ Νηπιαγωγεία ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ Μ.ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ  62 ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΑΙΓΙΟΥ 08/02/2021 21/02/2021 ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΠΠΑ ΑΧΑΪΑΣ Λύκεια ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΙΑΣ ΛΑΡΙΣΣΟΥ ΛΑΠΠΑ ΑΧΑΪΑΣ ΛΑΠΠΑ ΑΧΑΪΑΣ 08/02/2021 21/02/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1- ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β1-ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Β2- ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2-ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β-ΑΝΘΡ (Β Τάξη), Β-ΘΕΤ (Β Τάξη), Γ-ΘΕΤ-ΤΕΧΝΟΛ (Γ Τάξη), Γ-ΘΕΤ-ΥΓΕΙΑΣ (Γ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΪΚΑΛΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΙΑΣ ΩΛΕΝΙΑΣ ΧΑΪΚΑΛΙ ΧΑΪΚΑΛΙ 08/02/2021 21/02/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΓΛΑΪΑ ΚΟΝΤΗ – ΕΛΕΝΗ ΧΑΜΨΑ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ Καλάβρυτα ΜΕΓΑΛΟΥ ΣΠΗΛΑΙΟΥ 13 08/02/2021 21/02/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ Λύκεια ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΠΑΪΩΝ ΔΑΦΝΗ ΑΧΑΪΑΣ ΔΑΦΝΗ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 08/02/2021 21/02/2021 Α1 (Α Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ – ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Γυμνάσια ΤΑΝΑΓΡΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΑΝΟΙΞΕΩΣ 33 08/02/2021 21/02/2021 Α2 (Α Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΚΥΜΗΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΤΑΜΥΝΕΩΝ Αλιβέρι, ΚΑΡΑΒΟΣ 08/02/2021 21/02/2021 ΤΑΞΗ Β (Β Τάξη), Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), ΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΤΑΞΗ Ε (Ε Τάξη), Ε ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Αγγλικά (ΣΤ Τάξη), Γαλλικά (ΣΤ Τάξη), ΤΑΞΗ ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Γυμνάσια ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΘΕΡΙΑΝΟΥ 8 08/02/2021 21/02/2021 Γ4 (Γ Τάξη), Γ4  ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Γυμνάσια ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΕΡΥΘΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 08/02/2021 21/02/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α2ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΑΡΧΑΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ ΑΓΙΕΣ ΠΑΡΑΣΚΙΕΣ ΑΓΙΕΣ ΠΑΡΑΣΚΙΕΣ 08/02/2021 21/02/2021 Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΕΣΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΜΑΛΙΩΤΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ Γυμνάσια ΑΡΧΑΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ ΜΕΛΕΣΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΕΛΕΣΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 08/02/2021 19/02/2021 Β3 (Β Τάξη), Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β3 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 8/2 έως και 19/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Επαγγελματικά Λύκεια ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΕΙΚΟΣΤΗΣ ΟΓΔΟΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 7 08/02/2021 21/02/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2- ΑΡΧ. ΗΛ. (Α Τάξη), Α2-ΑΓΓΛ (Α Τάξη), Α2-ΑΡΧ. ΜΗΧ. (Α Τάξη), Α2-ΠΡΟΣΑΝ (Α Τάξη), Α2-ΣΧΕΔΙΟ (Α Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ Γυμνάσια ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ AMΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ν. ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ 33 08/02/2021 17/02/2021 Α1 (Α Τάξη) από 8/2 έως και 17/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΠΕΡΑΙΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 56 08/02/2021 18/02/2021
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΘΕΡΜΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΣ 08/02/2021 21/02/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη) από 9/2 έως και 21/2
ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 18/2
2ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ Γυμνάσια ΘΕΡΜΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 8 Τ.Θ. 1670 08/02/2021 18/02/2021 Β3 (Β Τάξη), Β3  ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη) από 8/2 έως και 18/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΛΑΤΕΊΑ ΑΓΊΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΊΟΥ 1-ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΗ ΜΟΣΧΟΝΗΣΙΩΝ 2 08/02/2021 21/02/2021 Β1 (Β Τάξη) από 9/2 έως και 21/2
ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΗΣ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 18/2
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Γυμνάσια ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1Α 08/02/2021 17/02/2021 Α1 (Α Τάξη), Α2 (Α Τάξη) από 8/2 έως και 17/2
90ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Νηπιαγωγεία ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ν. ΚΑΠΑΤΟΥ  8 08/02/2021 18/02/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 8/2 έως και 18/2
99ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Νηπιαγωγεία ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΖΑΦΕΙΡΗ ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 4 08/02/2021 18/02/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΌ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 8/2 έως και 18/2
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Γυμνάσια ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ – ΑΛΚΥΟΝΟΣ 16 08/02/2021 18/02/2021 Β2 (Β Τάξη) από 8/2 έως και 18/2
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Γυμνάσια ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΧΑΝΙ ΓΡΑΒΙΑΣ 4 08/02/2021 17/02/2021 Γ3 (Γ Τάξη), Γ3-ΑΓΓ (Γ Τάξη), Γ3-ΓΕΡ (Γ Τάξη) από 8/2 έως και 17/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΘΗΡΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΘΗΡΑΣ ΘΗΡΑΣ ΠΥΡΓΟΥ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΓΟΣ ΘΗΡΑΣ 08/02/2021 21/02/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Ε2 (Ε Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΔΙΝΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ ΠΕΔΙΝΗ 6Η ΕΠΑΡΧΙΑΚΗ ΟΔΟΣ 08/02/2021 19/02/2021
2ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΠΑΓΓΑΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΑΙ  ΛΕΩΦΟΡΟΥ ΝΙΚΗΣ 08/02/2021 16/02/2021 B (Β Τάξη), Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Β (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), ΖΕΠ (Β Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Β (Β Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Β2 (Β Τάξη) από 8/2 έως και 16/2
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Νηπιαγωγεία ΠΑΓΓΑΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ ΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ 08/02/2021 17/02/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΦΡΥΝΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΠΑΓΓΑΙΟΥ ΟΡΦΑΝΟΥ ΟΦΡΥΝΙΟ ΟΦΡΥΝΙΟ ΜΟΥΣΘΕΝΗΣ 08/02/2021 18/02/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 Αγγλικών (Ε Τάξη), Ε2 Γερμανικών (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε2 (Ε Τάξη) από 8/2 έως και 18/2
1ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Νηπιαγωγεία ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΕΝΟΡΙΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΧΩΡΑΣ 08/02/2021 18/02/2021
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ ΧΩΡΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΧΩΡΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 08/02/2021 18/02/2021
7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Νηπιαγωγεία ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΓΕΦΥΡΑ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 08/02/2021 18/02/2021
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Kαρδίτσα ΒΑΣΙΑΡΔΑΝΗ 97 08/02/2021 21/02/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΑΛΛ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΕΡΜ (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Λύκεια ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΦΩΝ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ 08/02/2021 21/02/2021 Α3 (Α Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Λύκεια ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 08/02/2021 21/02/2021
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ 27-29 08/02/2021 21/02/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
1°  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  ΝΕΜΕΑΣ Νηπιαγωγεία ΝΕΜΕΑΣ ΝΕΜΕΑΣ ΝΕΜΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 21 08/02/2021 21/02/2021 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΗΣ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑ ΑΝΑΠΑΥΣΕΩΣ 5 08/02/2021 18/02/2021 Β (Β Τάξη), ΞΓΒ (Β Τάξη) από 8/2 έως και 18/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙ 08/02/2021 21/02/2021 Δ (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ ΕΝΤΑΞΗ (Δ Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ε 1 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Ε Τάξη), Ε 2 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Ε Τάξη), Ε ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε ΕΝΤΑΞΗ (Ε Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΕΝΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ Επαγγελματικά Λύκεια ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΣΗ – ΠΑΙΩΝΙΟΥ 08/02/2021 23/02/2021 Β1 (Β Τάξη), Β3 (Β Τάξη), ΒΥΓ6 (Β Τάξη), ΒΥΓ9 (Β Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
Β8 (Β Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΝΝΩΝ Γυμνάσια ΤΕΜΠΩΝ ΓΟΝΝΩΝ ΓΟΝΝΩΝ ΓΟΝΝΟΙ 08/02/2021 19/02/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 8/2 έως και 19/2
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ Γυμνάσια ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ ΧΕΙΡΩΝΟΣ-ΑΝΑΠΑΥΣΕΩΣ 53 08/02/2021 19/02/2021 Γ3 (Γ Τάξη) από 8/2 έως και 19/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΛΚΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΒΟΛΟΥ ΙΩΛΚΟΥ  ΙΩΛΚΟΣ ΑΝΑΚΑΣΙΑ 08/02/2021 19/02/2021 ΑΓΓΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 19/2
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΛΕΪΚΩΝ 25 08/02/2021 19/02/2021 Β (Β Τάξη), Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), ΖΕΠ4 (Β Τάξη), ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ 1 (Β Τάξη) από 8/2 έως και 19/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΤΕΙΝΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΑΒΔΗΡΩΝ ΒΙΣΤΩΝΙΔΟΣ Ξάνθη ΠΕΤΕΙΝΟΣ-ΔΙΟΜΗΔΕΙΑ 08/02/2021 21/02/2021 Δ ΤΑΞΗ (Δ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ Νηπιαγωγεία ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΕΤΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 08/02/2021 16/02/2021
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΝΩΓΕΙΑ ΑΝΩΓΕΙΑ 08/02/2021 21/02/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΝΩΓΕΙΑ – ΠΡΩΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΓΕΙΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Νηπιαγωγεία ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΝΩΓΕΙΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΝΩΓΕΙΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 08/02/2021 21/02/2021 2o πρωινό (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), προαιρετικο ολοημερο (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Λύκεια ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΕΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΕΡΑΜΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 08/02/2021 21/02/2021 Β3 (Β Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Γυμνάσια ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΕΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΕΡΑΜΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 08/02/2021 22/02/2021 Β1 (Β Τάξη) από 8/2 έως και 19/2
Γ4 (Γ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΙΝΕΣ – ΠΕΝΤΑΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΙΝΕ Δημοτικά Σχολεία ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΦΩΚΑ ΠΡΙΝΕΣ ΠΡΙΝΕΣ 08/02/2021 21/02/2021 Αγγλικά Δ τάξη (Δ Τάξη), Δ τάξη (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), ΖΕΠΔ (Δ Τάξη), Πρωινήζώνη Δ (Δ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Λύκεια ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΕΡΕΤΡΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑ 05/02/2021 18/02/2021 Β2 (Β Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ Λύκεια ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ-ΚΥΛΛΗΝΗΣ ΒΟΥΠΡΑΣΙΑΣ ΒΑΡΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΒΑΡΔΑ ΗΛΕΙΑΣ 05/02/2021 18/02/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γανθρ (Γ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Λύκεια ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΕΩΣ 45 05/02/2021 25/02/2021 Α2 (Α Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
Α3 (Α Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΜΕΝΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γυμνάσια ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΛΙΜΕΝΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 50 05/02/2021 22/02/2021 A4 (Α Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
Α5 (Α Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
8ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Νηπιαγωγεία ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣΚΕΠΑΡΝΗ 1 05/02/2021 18/02/2021
89ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Β. ΟΛΓΑΣ-Ν. ΜΑΝΟΥ 05/02/2021 15/02/2021 Β (Β Τάξη), Β ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ (Β Τάξη) από 5/2 έως και 15/2
94ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ 88 05/02/2021 17/02/2021 Α2 (Α Τάξη), ΑΑ2 (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Πρωινή Ζώνη Α (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη) από 5/2 έως και 17/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Γυμνάσια ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 57 05/02/2021 17/02/2021 Β4 (Β Τάξη) από 5/2 έως και 17/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Γυμνάσια ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΗ 05/02/2021 16/02/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 5/2 έως και 16/2
11ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Νηπιαγωγεία ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΨΑΡΡΩΝ 46 05/02/2021 18/02/2021 ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Γυμνάσια ΠΥΛΑΙΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Δ. ΒΙΣΒΙΖΗ 29 05/02/2021 16/02/2021 Α3 (Α Τάξη), Α3-Αγγλικών (Α Τάξη), Α3-Γερμανικών (Α Τάξη) από 5/2 έως και 16/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΙΚΡΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ ΜΙΚΡΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6 05/02/2021 18/02/2021 ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Λύκεια ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΓΟΥΝΑΡΑΔΩΝ 05/02/2021 19/02/2021 Γ ΑΝΘ1 (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 5/2 έως και 19/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΩΝ ΣΠΑΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 136 05/02/2021 18/02/2021 Δ1 ΓΠ (Δ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΩΝ ΣΠΑΡΤΗ ΤΡΙΑΚΟΣΙΩΝ  ΚΑΙ  ΘΙΒΡΩΝΟΣ 105 05/02/2021 18/02/2021 Α2-ΓΠ (Α Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΥ ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΗΣ 23 05/02/2021 18/02/2021 A ΤΑΞΗ (Α Τάξη), Α ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (Α Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΥΦΛΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Νηπιαγωγεία ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 210 05/02/2021 16/02/2021
ΕΞΑΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΟΥΛΟΥΚΩΝΑ ΛΙΒΑΔΙΑ ΛΙΒΑΔΙΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 05/02/2021 18/02/2021 Α΄ ΤΑΞΗ (Α Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΔΕΛΕ Δημοτικά Σχολεία ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΟΥ ΑΔΕΛΕ ΑΔΕΛΕ 05/02/2021 18/02/2021 Α2 (Α Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΙΑΘΟΥ Λύκεια ΣΚΙΑΘΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ Σκιάθος Παπαδιαμάντη 40 – 05/02/2021 18/02/2021 Γ1- Γ.Π. (Γ Τάξη), Γ2 – Γ.Π. (Γ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
1ο ΕΠΑΛ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ Επαγγελματικά Λύκεια ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ & ΚΩΛΕΤΤΗ 05/02/2021 19/02/2021 Α2-γενικής (Α Τάξη) από 5/2 έως και 19/2
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ Γυμνάσια ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ & ΚΩΛΕΤΤΗ 05/02/2021 19/02/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 5/2 έως και 19/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ Ασκληπιού 10 05/02/2021 18/02/2021 Ε2 (Ε Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΒΡΑΣΤΑΜΑ ΒΡΑΣΤΑΜΑ 05/02/2021 21/02/2021 Α΄ (Α Τάξη), Α΄ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ 2 (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Α (Α Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
Γ΄ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ΄-Δ΄ΣΥΝΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Γ΄ (Γ Τάξη), Δ΄ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ΄Γ΄ΣΥΝΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ 1 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Δ΄ (Δ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ ΠΑΝΟΣ 16 04/02/2021 17/02/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1- ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1- ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΑΧΟΒΑΣ Νηπιαγωγεία ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΑΡΑΧΟΒΑΣ – ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΑΡΑΧΟΒΗΣ ΑΡΑΧΟΒΑΣ ΑΡΑΧΟΒΑ 04/02/2021 15/02/2021
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ “ΗΡΑΚΛΕΙΟ” Γυμνάσια ΘΗΒΑΙΩΝ ΘΗΒΑΙΩΝ ΘΗΒΑ ΑΙΣΧΥΛΟΥ 12 04/02/2021 17/02/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΘΗΒΑΙΩΝ ΘΗΒΑΙΩΝ Θήβα ΠΑΡΟΔΟΣ ΠΟΤΝΙΩΝ 04/02/2021 15/02/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1α (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2γερμ (ΣΤ Τάξη) από 4/2 έως και 15/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΤΑΝΑΓΡΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΤΕΡΜΑ ΑΓΡΑΦΩΝ 04/02/2021 15/02/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓ (Ε Τάξη) από 4/2 έως και 15/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΚΥΜΗΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΤΑΜΥΝΕΩΝ Αλιβέρι, Γ. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 34 04/02/2021 16/02/2021 Β (Β Τάξη), Β-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Α (Α Τάξη), Α-ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Β-ΤΜ ΕΝΤ. (Β Τάξη), Γ (Γ Τάξη), Γ-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 4/2 έως και 16/2
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γυμνάσια ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗ  32 04/02/2021 19/02/2021 Γ3 (Γ Τάξη), Γ3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 8/2 έως και 19/2
Γ5 (Γ Τάξη), Γ7 (Γ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ Δημοτικά Σχολεία ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΥ 37 04/02/2021 17/02/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓ (Β Τάξη), Β2 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Β Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β2 (Β Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
12ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Νηπιαγωγεία ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡ. ΣΜΥΡΝΗΣ 18 04/02/2021 18/02/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΔΑΒΑΚΗ 40 04/02/2021 17/02/2021
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Γυμνάσια ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΤΕΡΜΑ Μ. ΑΣΙΑΣ 04/02/2021 17/02/2021 Β3 (Β Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ Γυμνάσια ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΣΤΑΔΙΟΥ 14-16 04/02/2021 16/02/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 4/2 έως και 16/2
19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 32 04/02/2021 17/02/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Ιδιωτικά Σχολεία ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ – Δ. ΧΑΤΖΗ 04/02/2021 15/02/2021 Α ΓΕΝ (Α Τάξη) από 4/2 έως και 15/2
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Λύκεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΛΑΚΩΝΙΚΗΣ 04/02/2021 17/02/2021 Β2 (Β Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΤΜΗΜΑ 2ο Β ΤΑΞΗ (Β Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
14ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ ΚΛΕΜΑΝΣΩ & ΙΚΟΝΙΟΥ 04/02/2021 17/02/2021 Δ2 (Δ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ Λύκεια ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ ΝΙΚΟΥ ΜΑΤΣΟΥΚΑ 1 04/02/2021 17/02/2021 Β3 (Β Τάξη), Β-ΘΤ2 (Β Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ Γυμνάσια ΠΕΛΛΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΟΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1 04/02/2021 18/02/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2 ΓΑ (Β Τάξη), Β2 ΕΝΤΑΞΗΣ (Β Τάξη), Β2-Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ Α (Β Τάξη), Β2-Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ Π (Β Τάξη) από 4/2 έως και 18/2
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” Γυμνάσια ΠΕΛΛΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ Ι. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ 35 04/02/2021 17/02/2021 Α- Γαλλικά 1 (Α Τάξη), Α1 (Α Τάξη), Α2 (Α Τάξη), Α3 (Α Τάξη), Α-Αγγλικά 1 (Α Τάξη), Α-Αγγλικά 2 (Α Τάξη), Α-Αγγλικά 3 (Α Τάξη), Α-Γερμανικά 1 (Α Τάξη), Α-Γερμανικά 2 (Α Τάξη), Α-Γερμανικά 3 (Α Τάξη), Α-Ειδικής Αγωγής 1 (Α Τάξη), Α-Ειδικής Αγωγής 2 (Α Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη), Γ-Αγγλικά Αρχάριοι 1 (Γ Τάξη), Γ-Αγγλικά Αρχάριοι 2 (Γ Τάξη), Γ-Αγγλικά Προχωρημένοι 1 (Γ Τάξη), Γ-Αγγλικά Προχωρημένοι 2 (Γ Τάξη), Γ-Γαλλικά 1 (Γ Τάξη), Γ-Γαλλικά 2 (Γ Τάξη), Γ-Γερμανικά 1 (Γ Τάξη), Γ-Γερμανικά 2 (Γ Τάξη), Γ-Γερμανικά 3 (Γ Τάξη), Γ-Ειδικής Αγωγής 1 (Γ Τάξη), Γ-Ειδικής Αγωγής 2 (Γ Τάξη), Γ-Ειδικής Αγωγής 3 (Γ Τάξη), Γ-Ειδικής Αγωγής 4 (Γ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Νηπιαγωγεία ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 04/02/2021 17/02/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Γυμνάσια ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ 04/02/2021 17/02/2021 Γ3 (Γ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΛΥΝΘΟΥ Νηπιαγωγεία ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΛΥΝΘΟΣ ΧΩΡΙΣ ΟΔΟ 04/02/2021 17/02/2021
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Ι. Π. Μεσολογγίου ΜΑΝΑΣ 03/02/2021 16/02/2021 Δ1ΤΑΞΗ (Δ Τάξη), ΤΑΞΗ Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΛΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΙΑΣ ΛΑΡΙΣΣΟΥ ΡΙΟΛΟΣ ΡΙΟΛΟΣ 03/02/2021 16/02/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΣΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ – ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΣΙΚΩΝ Λύκεια ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΙΑΣ ΩΛΕΝΙΑΣ ΛΟΥΣΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ ΛΟΥΣΙΚΑ ΑΧΑΪΑΣ 03/02/2021 16/02/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1_ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ Γυμνάσια ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑ ΑΧΑΪΑΣ 03/02/2021 16/02/2021 Α1 (Α Τάξη), Α-ΑΓΓΛ (Α Τάξη), Α-ΓΑΛΛ (Α Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΙΟΥΡΑ Νηπιαγωγεία ΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΔΙΡΦΥΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ 03/02/2021 16/02/2021
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ Λύκεια ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΕΙΣ 03/02/2021 16/02/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ Επαγγελματικά Λύκεια ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ-ΛΙΜΝΗΣ-ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ ΚΗΡΕΩΣ ΜΑΝΤΟΥΔΙ ΕΥΒΟΙΑΣ ΜΑΝΤΟΥΔΙ 03/02/2021 15/02/2021 Β-ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Β Τάξη) από 3/2 έως και 15/2
3ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ Επαγγελματικά Λύκεια ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ ΣΤΑΔΙΟΥ 121 03/02/2021 15/02/2021 ΒΗ (Β Τάξη) από 3/2 έως και 15/2
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Αμπελόκηποι Δ. Γ. Σκεπάρνη 1Α 03/02/2021 18/02/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Β Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΣΑΡΑΦΗ 32 03/02/2021 15/02/2021
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΩΝ 7 03/02/2021 16/02/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΤΡΙΚΟΥΠΗ 26 03/02/2021 23/02/2021 Α2 (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1 Α ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), ΠΖ ΤΑΞΗ Α (Α Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1 Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ζ1*Β2 (Β Τάξη), Ζ2*Β3 (Β Τάξη), ΠΖ ΤΑΞΗ Β (Β Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ3 (Δ Τάξη), Ζ1 Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ3 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), ΠΖ ΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη), Ζ0*Ε4 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε4 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε3 (Ε Τάξη), ΠΖ ΤΑΞΗ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ4 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ4 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), ΠΖ ΤΑΞΗ ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
Δ2 (Δ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΡΙΔΗΣ Γυμνάσια ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 65 03/02/2021 15/02/2021 Α2 (Α Τάξη) από 3/2 έως και 15/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝ Δημοτικά Σχολεία ΣΟΦΑΔΩΝ ΣΟΦΑΔΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ ΝΙΚ.ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ 12 03/02/2021 21/02/2021 Αγγλικά Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), ΕΔ Γ1 (Γ Τάξη), ΤΕ-Γ1 Α (Γ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
Αγγλικά Ε1 (Ε Τάξη), Γαλλικά Ε1 (Ε Τάξη), Γερμανικά Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), ΤΕ-Ε1 (Ε Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Γυμνάσια ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑ 1ης ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ  &  ΚΑΡΑΟΛΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 03/02/2021 16/02/2021 Γ3 (Γ Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
9ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑ ΑΛΕΥΑΔΩΝ 1 03/02/2021 17/02/2021 Δ-3 (Δ Τάξη) από 3/2 έως και 17/2
ΣΤ-2 (ΣΤ Τάξη) από 4/2 έως και 16/2
23ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΤΕΡΜΑ 03/02/2021 16/02/2021 Ζ1*Α1 (Α Τάξη), ΤΑΞΗ Α (Α Τάξη), ΤΑΞΗ Α ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΦΛΟΚΩΦΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 210 03/02/2021 16/02/2021
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΦΛΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 210 & ΣΠΑΡΤΗΣ 103 03/02/2021 16/02/2021
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ Λύκεια ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΠΕΙΡΟΥ 10 03/02/2021 16/02/2021 A3 (Α Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Λύκεια ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΕΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΝΟΡΜΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΡΕΘΥΜΝΟ 03/02/2021 24/02/2021 Β (Β Τάξη) από 3/2 έως και 17/2
Γ (Γ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΥ – ΔΕΚΑΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΟΥ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΣ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΣ 03/02/2021 21/02/2021 Β1 (Β Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟ – ΝΑΥΠΛΙΟΥ Νηπιαγωγεία ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ Ασκληπιού 66 02/02/2021 15/02/2021 1ο κλασικό (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΑΛΕΙΑΣ-ΝΕΜΕΑΣ 02/02/2021 21/02/2021 Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Α (Α Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Α 2 ΩΡΑ (Α Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Β (Β Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Β 2 ΩΡΑ (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), Γ τάξη (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Γ (Γ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Γ 2 ΩΡΑ (Γ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ Γ (Γ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Δ (Δ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Δ 2 ΩΡΑ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Ε (Ε Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Ε 2 ΩΡΑ (Ε Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΧΑΪΚΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΒΕΛΟΥ-ΒΟΧΑΣ ΒΟΧΑΣ ΒΟΧΑΪΚΟ ΒΟΧΑΪΚΟ 02/02/2021 15/02/2021 Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β ΤΑΞΗ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΠΑΡΤΗ – ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΥ Ιδιωτικά Σχολεία ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΩΝ ΣΠΑΡΤΗ ΑΛΚΜΑΝΟΣ 1 02/02/2021 15/02/2021 Γ (Γ Τάξη), Δ (Δ Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΠΕΛΛΑΣ “ΤΕΛΛΟΣ ΑΓΑΠΗΝΟΣ” Γυμνάσια ΠΕΛΛΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΠΕΛΛΑΣ ΒΑΣ. ΠΑΥΛΟΥ 3 02/02/2021 15/02/2021 Α2 (Α Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυμνάσια ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΟ ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΚΡΟΠΟΛΕΩΣ 1 02/02/2021 18/02/2021 Α1 ΓΕΝΙΚΗΣ (Α Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
Γ2 ΓΕΝΙΚΗΣ (Γ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΠΠΑΣ Δημοτικά Σχολεία ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ ΕΥΚΛΗ 13 02/02/2021 15/02/2021 Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Στ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ 02/02/2021 15/02/2021 Ε τάξη (Ε Τάξη), Ε τάξη αγγλικά (Ε Τάξη), Ε τάξη γερμανικά (Ε Τάξη), ένταξη Ε (Ε Τάξη), ΤΥ Ε τάξη Ε (Ε Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΗΤΗΣ Δημοτικά Σχολεία ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗ Ν. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΙΚΗΤΗ 02/02/2021 15/02/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΣΑΜΟΥ Δημοτικά Σχολεία ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΚΙΣΑΜΟΣ ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 02/02/2021

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ